ВЛАДА И „ЕР СРБИЈА“ ИЗ ДУБАИЈА ИЗВУКЛЕ ЈОШ 262 ПУТНИКА И 14 БЕБА! Авион у 23.23 слетео на аеродром „Никола Тесла“: Брига о грађанима на првом месту!

ВЛАДА И „ЕР СРБИЈА“ ИЗ ДУБАИЈА ИЗВУКЛЕ ЈОШ 262 ПУТНИКА И 14 БЕБА! Авион у 23.23 слетео на аеродром „Никола Тесла“: Брига о грађанима на првом месту!
kurir.rs

Подели:

Авион „Ер Србије“ из Дубаија слетео је на београдски аеродром „Никола Тесла“ у 23.23.

У сарадњи са Владом Републике Србије, авион „Ер Србије“ вратио је кући 262 путника и 14 беба. Тиме су држава и национална авио компанија показале да су им грађани на првом месту.

Пре полетања за Београд капетан авиона Пеђа Пласковић је рекао:

„Ускоро полећемо из Дубаија одакле враћамо наше грађане Аирбус-ом А330 у сарадњи са Владом Републике Србије. Част нам је да као национална компанија будемо увек ту да се нађемо нашим грађанима и Србији. Видимо се по слетању у Београд“.

 

 

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели NS Uživo (@nsuzivo.rs)

Раније вечерас на аеродром „Никола Тесла“ слетео је и авион компаније „Флај Дубаи“ из Дубаија.

У организацији Владе Србије и Министарства спољних послова, авионом „Ер Србије“ у среду су из Шарм ел Шеика враћени држављани Србије евакуисани из Израела.

Да подсетимо, сви држављани Србије, али и земаља из региона, вратили су се у Београд о трошку државе и уз велику помоћ и координацију наших дипломатских представништава из земаља Залива. Поређења ради, немачка влада наплаћује својим грађанима евакуацију са Блиског истока 500 евра по особи.

kurir.rs

Тагови:

Прочитајте још