На недавно одржаном општинском такмичењу у одбојци, ученице ОШ Бошко Палковљевић Пинки из Старе Пазове су показале изузетну снагу, тимски дух и спортску зрелост.
Сигурном и убедљивом игром доминирале су у свим утакмицама, не изгубивши ниједан сет, и више него заслужено освојиле прво место, чиме су избориле пласман на окружно такмичење.
Посебне похвале упућујемо Мили, Маши, Ањи В., Дуњи, Анастасији, Иви, Анђели, Лени, Софији и Ањи С., које су својом борбеношћу, залагањем и тимским духом достојно представљале нашу школу.
Од срца вам честитамо и желимо много успеха у наставку такмичења!
