Председница Народне скупштине Ана Брнабић посетила је данас Бајину Башту, одакле је позвала грађане да на локалним изборима 29. марта покажу да баштине праве вредности, мир и слободу, а не насиље и хаос, као и да смо нација љубави, а не мржње.
„Прелепо преподне у још лепшој Бајиној Башти. Пролећно време, много народа на улицама, деца која се враћају из школе. Заиста, предивна атмосфера и готово да је нестварно да смо прошле године у ово време сви ми у Србији преживљавали терор блокадера“, навела је Брнабић на Инстаграму.
Истакла је да су блокадери покушавали да зауставе Србију, да блокирају све путеве, бране деци да похађају наставу, студенте спречавају да уче, али да је већинска Србија била толерантна, стрпљива и храбра.
